Vispārīga informācija

Viesnīca Bella Riga atrodas Rīgas centrā, 20 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Viesnīcas tiešā tuvumā atrodas sporta un koncertu komplekss "Arēna Rīga", sporta komplekss "Skonto halle", Rīgas jūgendstila kvartāls, Rīgas pasažieru jūras terminālis, Kronvalda parks. Viesnīcas tuvumā atrodas vairākas sabiedriskā transporta pieturas, pārtikas veikali un kafejnīcas.

Mēs atvērāmies 2017. gadā pēc vērienīgas ēkas rekonstrukcijas, tāpēc viss ir veidots saskaņā ar jaunākajām interjera dizaina tendencēm skandināvu minimālisma stilā..

Viesnīcā ir 31 dažādas ietilpības numuri (no 1 līdz 5 personām). Mēs varam uzņemt līdz 94 viesiem..

Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām mēs ar prieku piedāvājam īpašu uzbrauktuvi, lai iekļūtu viesnīcā, kā arī 1 numuru izmitināšanai.

Katrā numurā ir privāta vannas istaba un televizors ar plašu programmu klāstu dažādās valodās. Fast Wi-Fi ir pieejams bez maksas..

Viesu ērtībām ir pieejama koplietošanas virtuve ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku un virtuves piederumiem, veļas mazgašanas un žāvēšanas mašīnas, bagāžas glabātuve, un bezmaksas autostāvvieta..

Mēs esam viesnīca ar modernu un ērtu pašreģistrācijas sistēmu, kā arī strādājošu reģistratūru. Mēs uzņemam individuālus tūristus, romantiskus pārus, ģimenes ar bērniem, biznesa ceļotājus, kā arī lielas tūristu grupas!

Informatīvais biļetens

Mūsu informatīvajā biļetenā mēs publicējam jaunumus par mūsu akcijām, stāstām par jaunām iespējām un citiem notikumiem, kas var padarīt jūsu uzturēšanos pie mums pēc iespējas ērtāku un neaizmirstamāku.

Abonējiet mūsu biļetenu un esiet pirmie, kas uzzinās visus jaunumus par Bella Riga Hotel un citiem Bella Hotels viesnīcu ķēdes objektiem!